I… TAKI świat jest piękny!

ZIMA 17/18 JUŻ W SPRZEDAŻY!

do 40% ZNIŻKI

10 % ZALICZKI

3 GWARANCJE GRATIS*

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY. Gwarantujemy, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY. Gwarantujemy prawo do najniższej ceny w promocji „Marzenia w Cenie Spełnienia”. Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach promocji „Marzenia w Cenie Spełnienia”, z przyjemnością oddamy różnicę. Gwarancja Najniższej Ceny nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji jak wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny itp.
GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ ZMIANY REZERWACJI. Gwarantujemy prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji do 30.09.2017, jednak nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę ZIMA 17/18 w tej samej lub wyższej cenie. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym).

Zapraszamy po ofertę do biura.