Biuro podróży Vasco Travel założyły i prowadzą dwie pasjonatki podróżowania z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Prowadzenie własnego biura jest spełnieniem naszych marzeń i ambicji.

W Vasco Travel stawiamy na budowanie pozytywnych relacji z Klientami, współpracę zawsze opieramy na uczciwych relacjach, wzajemnym zaufaniu oraz zrozumieniu. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego Klienta gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy agentem największych i najbardziej renomowanych touroperatorów, co jest gwarancją Państwa udanego i bezpiecznego urlopu. Naszymi partnerami są stabilne biura podróży działające na rynku polskim i niemieckim, dlatego w naszej ofercie mamy również szeroki wybór wczasów z wylotami z Niemiec.

Dużym obszarem naszej działalności jest organizacja podróży służbowych, w tym sprzedaż biletów lotniczych wszystkich przewoźników zrzeszonych w IATA, biletów typu „low cost”, biletów autokarowych i promowych, a także ubezpieczeń podróżnych, rezerwacja hoteli na całym świecie, wynajem aut, pośrednictwo wizowe oraz szereg usług na specjalne zamówienie. Zorganizujemy dla Państwa również niezapomniany wyjazd integracyjny lub motywacyjny.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy nam zaufali i korzystają z naszych usług, i zapraszamy nowych Klientów do współpracy.

Agnieszka Kotula, Katarzyna Morzejko